Ostatnio w tym zakładzie miałem robioną geometrię. Z czystym sumieniem polecam, bardzo dobre podejście do klienta. Przed ustawieniem zbadane zawieszenie.Po przeprowadzonej geometrii również wszystko przedstawione co było robione, jakie kąty trzeba było ustawić. Profesjonalna firma.

Ikona
Paw Lep

Błyskawicznie naprawili mi dacie Logan. Patrząc po ilości rzeczy do zrobienia to dwa dni jest naprawdę krótkim czasem. Zaiscie częściej będę uczęszczał do tego warsztatu.

Ikona
Krzysztof Chłopski

Bardzo Polecam ! ! ! ! Serwisuje wszystkie auta w Automax, Firmowe i prywatne niestety nie jest to linia produkcyjna i pracują tam tylko ludzie ( fachowcy ) i za dobrą obsługą należy czasem poczekać, jeszcze raz Pozdrawiam i dziękuję za serwis Klimatyzacji, chłodzi świetnie i nie ma zapachu nie pokojącego.

Ikona
Maciej Szafrański

Byłem wymienić opony, ustawić geometrię i przy okazji sprawdzić klimatyzacje. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Polecam ! :)

Ikona
Hevcio

Trafiłem do tego warsztatu z polecenia kolegi gdyż nigdzie nie byli wstanie zdiagnozować czemu w Audi A-4 nie działa klimatyzacja sprężarka nowa elektryka sprawna a nie chłodzi okazało się ze występował tam jakiś dławik który nie został zamontowany gdyż mieści się on wewnątrz przewodu po zamontowaniu tego elementu klima zaczeła funkcjonować i nawet wentylator pracuje gdzie szybciej nie funkcjonował polecam ten warsztat szkoda tylko że tak póżno go odwiedziłem bo tyle walki z klimą i wydanych na nią pieniedzy.

Ikona
Adam Ścibior

Od lat korzystam z usług tego warsztatu i jestem bardzo zadowolony. Za każdym razem trafna diagnoza i problemy zostają szybko rozwiązane. Polecam w 100% z czystym sumieniem.

Ikona
Mirek Bak

Wymieniałem u nich rozrząd, wszystko wykonane poprawnie i sprawnie, auto jak nowe. Dogadana cena nie zmieniła się w dniu zapłaty, jestem zadowolony z usług tego warsztatu, polecam.

Ikona
Leszek Op

Warsztat na 5+! Do tej pory korzystałem z serwisu ASO, lecz kiedy skończyła mi się gwarancja auto oddaje w ręce AutoMaxu. Pracę wykonują profesjonalnie i rzetelnie. Z czystym sumieniem mogę polecić ten warsztat.

Ikona
Krzysztof Suchodolski

A ja z kolei polecam, w Automaxie robię klimatyzacje od 3 lat. Osobówki i ciężarówki. Dla czas realizacji i krótsza szybka informacja to podstawa. Robię i wracam. Jednego tanio, drugiemu drogo. Ale ja się ciesze że mam zrobione :)

Ikona
Piotr Borys

Mechanik z tego warsztatu jako pierwszy znalazł usterkę w moim BMW i ją usunął reszta rozkładała tylko ręce. Bede polecał ten zakład.

Ikona
Dawid Machalski

Solidna firma, klocki hamulcowe wymienione wraz z tarczami, zapłaciłem nie wiele jak na Audi. Polecam!

Ikona
Andrzej tczew

Jak dla mnie robota na 6+ usterka zdiagnozowana chociaż nie było łatwo znaleźć przyczyne w zawieszeniu wielowahaczowym teraz auto śmiga jak należy, a mało tego poprawki po innych pseudo machanikach. Polecam.

Ikona
D.S. Weld Master

Byłeś naszym klientem? Dodaj opinię o jakości naszych usług!

Bezpłatnie umów wizytę przez internet

Nie ryzykuj. Nie przyjeżdżaj bez zapowiedzi. Mamy dużo pracy. Zarezerwuj termin wizyty.